Producenci

PB

Kompresor ATMOS PB 81 Briggs & Stratton 7 bar - 1,4 m³/min  Kompresor ATMOS PB 81 Briggs & Stratton 7 bar - 1,4 m³/min
Producent: Atmos Chrast
Cena: 39 360,00 zł (netto: 32 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kompresor ATMOS PB 82 Briggs & Stratton 14 bar - 1,0 m³/min Kompresor ATMOS PB 82 Briggs & Stratton 14 bar - 1,0 m³/min
Producent: Atmos Chrast
Cena: 46 740,00 zł (netto: 38 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Technical Master jest autoryzowanym przedstawicielem firmy ATMOS. Posiadamy w magazynie w Warszawie większość oferowanych kompresorów i sprężarek. 

Największą zaletą sprężarek przenośnych jest ich mobliność. Ze względu na niewielką wagę i niewielkie rozmiary kompresor doskonale nadaje się do transportu samochodowego. W zależności od wagi przenośny kompresor może zostać wyposażony w koła i zamontowane na nim wygodne rączki i transportowany ręcznie.

Podstawowa wersja 7 bar może napędzać młoty pneumatyczne i natryskiwać piankę, natomiast wersja 14 bar może obsługiwać m.in. wdmuchiwarki światłowodów i mikrokabli, maszyny do czyszczenia suchym lodem.

ATMOS PB 81 to najmniejszy kompresor śrubowy, przenośny o masie całkowitej zaledwie 135 kg. Wyposażony w koła może być łatwo transportowany przez jedną osobę. Monoblok napędzany jest niezawodnym silnikiem spalinowym, benzynowym o mocy 18 KM firmy Briggs & Stratton – uznanego na całym świecie amerykańskiego producenta.

ATMOS PB 82 to niewielkich rozmiarów kompresor śrubowy, przenośny o masie całkowitej zaledwie 140 kg. Wyposażony w koła może być łatwo transportowany przez jedną osobę. Monoblok napędzany jest niezawodnym silnikiem spalinowym, benzynowym z rozruchem elektrycznym o mocy 23 KM firmy Briggs & Stratton – uznanego na całym świecie amerykańskiego producenta. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl