Producenci

Serwis i naprawa kompresorów i sprężarek Atmos

Jesteśmy Autoryzowanym przedstawicielem ATMOS Chrást w Polsce. W naszym serwisie znajdą Państwo profesjonalną obsługą i zaopatrzenie w oryginalne części zamienne. Szybka reakcja, przeprowadzona analiza kosztów i skuteczna naprawa dają Państwu pewność pracy kompresora. Naszymi największymi atutami są wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy oraz dostęp do wszystkich oryginalnych części. Dbamy o zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Jesteśmy także dystrybutorem części zamiennych do kompresorów sprężarek Atmos. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo całą ofertę produktów Atmos.

Nasza usługa serwisu składa się z następujących kroków:

  1. Diagnozujemy:

Nasi wykwalifikowanie serwisanci rozpoczynają przegląd kompresora lub sprężarki. Po ustaleniu przyczyny awarii, opracowujemy różne rozwiązania problemu, uwzględniając przy tym różne warianty naprawy. Przed przystąpieniem do prac, przedstawiamy Państwu nasze sugestie wraz z kosztorysem. Nasz serwis archiwizuje wszystkie dokumenty związane z awariami Państwa kompresorów oraz ich naprawami.

  1. Naprawiamy:

Po szczegółowej diagnozie, nasz serwis przystępuje do pracy najszybciej, jak to tylko możliwe. Odbywa się to w naszym świetnie wyposażonym warsztacie Zawsze jesteśmy optymalnie przygotowani do podjęcia naprawy, dzięki czemu czas przestoju skraca się do minimum. Kompresory i sprężarki Atmos serwisujemy przez cały rok.

  1. Pielęgnujemy:

Ogromną wagę przykładamy do wrażenia jakie wywołujemy u Klienta. Po zakończeniu prac naprawczych przystępujemy do mycia maszyny. Zużyty przez nas olej oraz materiały eksploatacyjne poddane są recyklingowi, a Państwo otrzymują w pełni sprawną i wypielęgnowaną maszynę.

  1. Szkolimy

Wciąż szkolimy naszych serwisantów, aby zapoznawali się z najnowocześniejszymi sposobami diagnozy i naprawy. Naszym atutem jest również wsparcie jakie zapewnia kontakt z ekspertem producenta.

  1. Dodatkowo robimy przeglądy i konserwujemy:

W celu uniknięcia przestojów i ponoszenia dodatkowych kosztów, rekomendujemy przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji. Każdy przegląd lub konserwację realizujemy według wskazówek producenta, stosując oryginalne części zamienne w ściśle ustalonych przez Atmos cenach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl