Producenci

Chicago Pneumatic

Technical Master jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Chicago Pneumatic producenta narzędzi pneumatycznych, hydraulicznych, młotów wyburzeniowych, agregatów, sprężarek.

Nadrzędnym celem Chicago Pneumatic jest dostarczanie najwyższej klasy usług o zakresie globalnym oraz zapewnienie wsparcia o zakresie lokalnym zarówno jeśli chodzi o nasze rozwiązania do serwisowania pojazdów, jak i okazywanie wsparcia naszym klientom z branży przemysłowej i budowlanej.

Osiągamy to poprzez dedykowane portfolio naszych produktów oraz silnie rozwiniętą sieć współpracujących z nami autoryzowanych dystrybutorów.

Generujemy wartość dodaną poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w celu spełnienia Twoich potrzeb bazując na dekadach naszych doświadczeń.

Jakie znaczenie nasza misja może mieć dla Twojego biznesu? W ostatecznym rozrachunku sprowadza się to do zwiększenia Twojej produktywności.

CP sprawia, iż ciężkie prace stają się łatwiejszymi.

 
 
Historia
Chicago Pneumatic to ugruntowana, światowa marka w przemyśle narzędzi pneumatycznych, która może pochwalić się historią sięgającą wstecz aż do 1889 roku.
John W. Duntley to człowiek w którego umyśle zrodził się pomysł aby wyszukiwać źródła zaopatrzenia i sprzedawać narzędzia budowlane „które nie były jeszcze póki co dostępne”.
1894 r. założył on Chicago Pneumatic Tool Company, z biurem zlokalizowanym w Chicago.
W roku 1912, CP rozpoczęło produkcję horyzontalnego, dwuobiegowego semi-dieselowego silnika do napędzania sprężarek firmy CP.
W roku 1925, CP wyprodukowała silnik Benz typu diesel, który w tamtym czasie używany był w rozmaitych samochodach wyścigowych w Europie. Tego samego roku, CP rozpoczęło wytwarzanie rotacyjnego sprzętu wiertniczego do szybów naftowych.
1939, firma CP zaprojektowała i wyprodukowała pierwszy na świecie klucz udarowy (zarówno w wersji pneumatycznej jak i elektrycznej).
W roku 1987 firma Chicago Pneumatic stała się częścią szwedzkiego konglomeratu Atlas Copco.
Tylko w trakcie trwania roku 1988 na rynek zostało wypuszczonych więcej nowych produktów, takich jak wkrętaki, narzędzia montażowe czy rewolucyjne wkrętarki pneumatyczne, niż kiedykolwiek od końca lat 70. XX wieku.
Rok 2007 jest wyznacznikiem inauguracji nowego centrum technologicznego w francuskim mieście Nantes.
W roku 2010 przyjęty został nowy design marketingowy o charakterze globalnym podkreślający kolorystykę barw marki czyli – czerwień i czerń.

 
Oferta obejmuje:
 
NARZĘDZIA
 
• Narzędzia pneumatyczne
• Narzędzia akumulatorowe
• Narzędzia hydrauliczne- TITAN
• Wyposażenia warsztatowe
• Transport powietrza
 
 
MASZYNY BUDOWLANE
 
• Młoty wyburzeniowe – hydrauliczne
• Urządzenia pneumatyczne
• Urządzenia do zagęszczania gruntu
• Urządzenia do betonu
 

SPRĘŻARKI I GENERATORY
 
• Sprężarki śrubowe
• Sprężarki tłokowe
• Maszty oświetleniowe
• Agregaty prądotwórcze
 
 
Wszystkie części są dobrane dokładnie do zastosowania w danym modelu urządzenia. Zostały poddane wszechstronnym testom w celu uzyskania maksymalnej ochrony w celu wydłużenia żywotności urządzeń przy minimalnych kosztach eksploatacji.
  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl