Producenci

Miniładowarki SUNWARD sprawdzają się na każdej budowie. Szczególnie dedykowane są na tereny zurbanizowane i niewielkie działki, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na manewry. 

Zaletą ładowarek jest to, że są łatwe w obsłudze, a ich wydajność jest doskonała w porównaniu do ich rozmiarów. Korzystanie z kompaktowych ładowarek Sunward oznacza wygodną i łatwą obsługę oraz bezpieczną obsługę. Kompaktowe ładowarki Sunward są mocne, energooszczędne i łatwe w obsłudze. Potrafią skręcać i poruszać się na niewielkich przestrzeniach, a dzięki uniwersalnemu mocowaniu narzędzi i szybkozłączu hydraulicznemu można również oszczędniej wykorzystać czas pracy, gdyż skraca się czas przejść. Ładowarka kompaktowa Sunward składa się z wysokiej jakości części, mocnego silnika, hydrauliki i doskonałych akcesoriów do różnych celów. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu szybkozłączy Sunward jest bardziej wydajny.

Możliwość wyboru modelu o budowie kołowej lub gąsienicowej sprawia, że łatwo znaleźć urządzenie dopasowane do potrzeb użytkownika. Miniładowarki kołowe idealnie sprawdzają się na twardszym gruncie, podczas gdy modele gąsienicowe nadają się do operowania na miękkim podłożu. 

 

SUNWARD

Miniładowarka Sunward SWL3230 Miniładowarka Sunward SWL3230
Producent: SUNWARD
Cena:

204 180,00 zł

Cena netto: 166 000,00 zł

szt.
zobacz więcej

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl